sobota, 13 lutego 2010

Miej serce i patrzaj w serce*

Od samego rana na nogach kiedy jeszcze większość śniła wtulona w ciepłe zwoje pierzyn z błogim uczuciem, że dziś budzik nie zadzwoni, że można odespać tygodniowe zmagania z życiem i codziennością. Puste ulice przykryte białym puchem. Miasto leniwie otwierające swoje przydymione oczy.
Sięgnęłam dziś po czerwień, dla dodania sobie energii do działania. Zbiegiem okoliczności kraje, które ukochałam najmocniej mają ten kolor w swoich flagach..:)
Naszyjnik jeszcze nie raz się pewnie tu pojawi, bo jego kolory pasują do nieskończonej liczby kombinacji i tonacji. Dodatkowo wzór w serca-niewinny i dziecięcy symbol miłości.. do bliskich osób, rzeczy, pasji, świata..
Pewnie pojawi się na wielu blogach. W końcu weekend walentynkowy. Markecing szaleje, obroty w sklepach, kinach, knajpach rosną. Można świętować lub nie, ale to fajnie że jakieś święto ogrzewa nam serca w środku zimy i przypomina że love. is. actually. everywhere. and is. the. most. important. thing. in. the. world. O czym w codziennym biegu często zapominamy.

*Miej serce i patrzaj w serce" to słowa znanego polskiego poety i dramatopisarza Adama Mickiewicza.
"Miej serce" oznacza i nakazuje nam abyśmy byli dobrzy oraz wyrozumiali, a także żebyśmy nie byli obojętni na krzywdy i cierpienia innych.Powinniśmy też postępować tak aby nikogo nie ranić. Druga część cytatu mówi o tym abyśmy nigdy nie oceniali ludzi powierzchownie tzn. np. po ich wygładzie. Powinniśmy patrzeć w głębię ich serca i duszy, żeby zobaczyć jacy są naprawdę w rzeczywistości.

Nowe Wyzwania przede mną. Niby dopiero, ale raczej już od poniedziałku, dlatego jest to czas przygotowań. Z miłości do czegoś co jest też moją wielką pasją. Może jednak jakaś Siła ma dla mnie Plan? Jest Znak. O resztę muszę się postarać Sama...

Jeansy-% .dk
Bluzka- sh
Sweter- zwykły sklep
Naszyjnik-Pepco
Kolczyki-prezent
Ring- %Pilgrim, .dk
Torba-% Rezerwat(Reserved)


Gdzie: Praca
Poziom wygody i samopoczucia podczas noszenia: 7/10

1 komentarz:

  1. Dobry tekst i słodki naszyjnik :)Powodzenia w "nowym czymś" na kolejnym etapie w życiu!

    OdpowiedzUsuń